Pope To Recite Angelus On Sunday From The Gemelli Hospital

پاپ تب ندارد. او مراسم تشییع جنازه را برگزار کرد ، مدتی راه رفت و کار را از سر گرفت و مقالاتی را خواند. فرانسیس به همراه اسقف اعظم جاستین ولبی از كانتربری و جیم والاس مجری كلیسای اسكاتلند نامه ای را به رهبران سودان جنوبی در مورد ده سال استقلال كشورشان خطاب كردند.

ماتئو برونی ، مدیر دفتر مطبوعات مقدس اعلام کرد ، پاپ فرانسیس روز یکشنبه آنجلوس را از بیمارستان دانشگاه Gemelli تلاوت خواهد کرد.

امروز پاپ مراسم جشن را برگزار کرد و کار خود را از سر گرفت. “معظم له پاپ فرانسیس یک روز آرام را با پیشرفت بالینی عادی سپری کرد.

وی به طور منظم به غذا خوردن ادامه داد و به درمان برنامه ریزی شده خود ادامه داد. او در راهرو قدم زد و کار خود را از سر گرفت و آن را با لحظات خواندن متن متناوب کرد.

“بعد از ظهر ، او در نمازخانه آپارتمان شخصی خود مراسم تشییع مقدس را برگزار كرد و همه کسانی كه در طول بستری شدن در بیمارستان به او كمك می كردند ، حضور داشتند.

“به دنبال یک قسمت کوتاه با دمای کمی ، پدر مقدس بدون تب است.

“یکشنبه آینده آنجلوس از طبقه دهم بیمارستان دانشگاه A. Gemelli تلاوت خواهد شد.

“پدر مقدس به خاطر بسیاری از پیامهای محبت و نزدیکی که روزانه دریافت می کند ، تشکر می کند و از ما می خواهد که همچنان برای او دعا کنیم.”

پاپ اخیراً چندین آزمایش را انجام داده است. به طور خاص ، سی تی اسکن از قفسه سینه و شکم منفی بود.

پیش از این ، دفتر مطبوعاتی متذکر شده بود که “معاینه بافت شناسی نهایی ، تنگی انحرافی شدید با علائم دیورتیکول اسکلروزان را تأیید کرده است.” این حضور هر تومور را از بین می برد.

در همین حال ، پاپ پادشاه ، اسقف اعظم جاستین ولبی از کانتربری و جیم والاس مجری کلیسای اسکاتلند نامه ای خطاب به رهبران سیاسی سودان جنوبی را در دهمین سالگرد استقلال کشورشان امضا کردند.

در آن ، رهبران كلیسا می نویسند: “ما آرزوهای خیرخواهانه خود را برای شما ارسال می كنیم ، آگاهیم كه این سالگرد مبارزات گذشته شما را به ذهن متبادر می كند و با امید به آینده خاطر نشان می كند.

“ملت شما از پتانسیل بی نظیری برخوردار است و ما شما را تشویق می کنیم که تلاشهای بیشتری انجام دهید تا مردم شما بتوانند از میوه های کامل استقلال برخوردار شوند.”

“برای شکل دادن به کشوری که منعکس کننده پادشاهی خدا باشد ، که در آن عزت همه احترام گذاشته شده و همه آشتی می کنند ، باید کارهای بیشتری در سودان جنوبی انجام شود.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *