استیو هانسن انتظار دارد که کنور موری با همه سیاه پوستان مواجه شود

هیچ اطلاعات شخصی، و نه اشاره به “ترفند ایرلندی” است، اما استیو Hansen مربی جدید نیوزلند به طور کامل انتظار می رود کانور موری برای ایرلند شنبه در ورزشگاه آویو.

هانسن گفت: “من معتقدم که کنور موری بازی خواهد کرد،” هانسن دو دقیقه به تمرینات رسانه های All Blacks در خانه موقت خود در Crowne Plaza در Blanchardstown (جمهوری ایرلند محل اقامت هتل مورد نظر Castleknock خود را). “بنابراین آنها دارای ستون فقرات خوبی هستند. موری و سکستون دو نفر از بهترین بازیکنان در جهان هستند، شما را در اطراف پارک خوب می کنند. ”

نگرانی در مورد آسیب گردن موری که هیچ رگبی بعد از تست سوم در استرالیا در ماه ژوئن گذشته انجام نشده است، ذکر شده است.

“برودی Retallick تا به حال به خوبی بازی نمی کند،” هانسن از بازیکن جهان سابق سال است که خطوط انگلیسی را در روز شنبه را نابود با وجود دو ماه از دست رفته در این فصل. “بازیکنان بزرگ بلند می شوند اگر فکر می کنند که آنها حق بازی دارند، اجازه دهید آنها بازی کنند. آنها رقبا هستند و اگر کنور موری می گوید که او حق دارد بازی کند، او حق دارد بازی کند. ”

جو اسمیت، مربی ایرلند پس از شکست 28-17 از آرژانتین اظهار داشت که او با موری صحبت خواهد کرد اما تصمیم نهایی مقابل نیوزیلند با 29 ساله استراحت خواهد کرد.

اشمیت توضیح داد: “این آسیب نیست.” “واقعا کونور آماده است و کاملا مناسب است. این سخت است که او را به یک بازی از این اندازه پرتاب، بنابراین بسیار بعید است که او درگیر خواهد شد. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *