کلاه قرمز برای آینده ابری برای آینده ابری

اینتل در سال 2009 همانند Wind River، که در سیستم عامل های جاسازی شده قرار دارد، خریداری شده است. به همین ترتیب، با توجه به رقابت با اینتل، این معامله می تواند توسط تولیدکنندگان تراشه و سیستم های جاسازی شده دیگر منفی باشد.

با این حال، اینتل با استفاده از Wind River به عنوان یک نهاد مستقل برای چندین سال کار کرده است. این کمک به حفظ کسب و کار باد رود، اما همچنین باعث شده است که کارکنان احساس می کنند که از فرهنگ و نظارت اینتل ایمن هستند.

با هر کسب و کار، ارزش کلی باید بیش از دو نهاد به تنهایی برابر باشد، که به این معنی است که ادغام فرهنگ شرکت و همچنین محصولات و خدمات آن مورد نیاز است. به دلایل مختلف، اینتل هرگز ارزش کامل Wind River را درک نکرد و این گروه را برای مقدار نامشخصی فروخت که در اوایل امسال فروخته شد.

TeamSupport Ad – برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید!

تغییر بدون ترس
برای IBM و مشتریانش، خرید Red Hat یک حرکت بزرگ است. این سیستم عامل ها و سرویس های IBM را با بزرگترین پلت فرم سازمانی لینوکس و راه حل های کانتینری ترکیب می کند. خدمات و راه حل های این دو شرکت، به خصوص برای پیاده سازی ابر خصوصی و ترکیبی، بسیار خوب عمل می کنند.

این ترکیب همچنین باعث می شود که آی بی ام با فروشندگان مانند آمازون، گوگل و مایکروسافت رقابتی تر باشد که همه آنها دارای پایه مشتری گسترده ای هستند که از Red Hat استفاده می کنند.

با این وجود، خرید با موانع قابل توجهی همراه است.

چالش این است که مشتریان و شرکای Red Hat موجود، از جمله رقبا IBM را متقاعد سازند که تغییر آنها بر آنها تأثیری نخواهد گذاشت، در حالی که ارائه یک راه حل که تکنولوژی و تخصص این دو نهاد را به چیزی بیشتر متصل کند.

مسنجر منبع باز، فرهنگ سازمانی
نخستین هدف را می توان به طور مستقل با استفاده از Red Hat به دست آورد، اما این امر اهداف مالی و استراتژیک کسب را پیش نمی برد. از لحاظ استراتژیک، بهتر است که این دو را در یک زمان معقول ادغام کنید.

این که آیا یکپارچگی بلافاصله یا در آینده نزدیک آغاز می شود، برای موفقیت شرکت ترکیبی ضروری است.

علاوه بر این، خرید به رقبای جرقه ای برای یافتن راه حل های جایگزین – بنابراین، ساعت برای IBM اطمینان و اطمینان مشتریان موجود را تضمین می کند. با این حال، پیشروی، IBM توانایی گسترش بخشهای جدید بازار را با مشتریان جدید دارد.

یک چالش بزرگتر، تفاوت در فرهنگ است. در حالی که IBM یک طرفدار قوی جامعه مجازی است، با چالش در ادغام یک ذهنیت منبع باز در یک فرهنگ سازمانی رسمی روبرو شده است. این بدان معناست که سازگاری با فرهنگ جدید یا ریسک از دست دادن برخی از استعدادها و چشم اندازهای گروهی است که در حال حاضر به سرعت در حال رشد است.

به دست آوردن Red Hat یک حرکت خوب از سوی IBM خواهد بود، اما چالش ها پیش رو خواهند بود، و این شرکت باید سریعا به آنها پاسخ دهد تا اطمینان حاصل شود که 34 میلیارد دلار آن به خوبی خرج شده است و به افزایش موقعیت IBM به عنوان ارائه دهنده سرویس ابر ارائه می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *