مهمترین خبرها
مصطفی کواکبیان نماینده مجلس مردم تهران به گیلان آمد
21 دی 1396 11:24
مصطفی کواکبیان نماینده مجلس مردم تهران به گیلان آمد

به گزارش پایگاه خبری ازاد اندیشان صبح امروز بعداز ورود مصطفی کواکبیان رییس حزب مردم سالاری کشور ونماینده مردم تهران به مناسبت حضور در مراسم یادبود عالم ربانی ایت اله رفسنجانی به همراه گروه همراه و هیت حزب مردم سالاری گیلان ابتدا به زیارت مزار شهدا مشرف و سپس به ملاقات و دیدار خانواده جوان ترین شهید  گیلان ،بابک نوری هریس رفتند.


به گزارش پایگاه خبری ازاد اندیشان 

صبح امروز بعداز ورود مصطفی کواکبیان رییس حزب مردم سالاری کشور ونماینده مردم تهران به مناسبت حضور در مراسم یادبود عالم ربانی ایت اله رفسنجانی به همراه گروه همراه و هیت حزب مردم سالاری گیلان ابتدا به زیارت مزار شهدا مشرف و سپس به ملاقات و دیدار خانواده جوان ترین شهید  گیلان ،بابک نوری هریس رفتند.


این هیئت سپس به دیدار بزرگ شهر رشت ،ایت الله قربانی نماینده ولی فقیه رفتند.

 مصطفی کواکبیان که از مفتخران جانبازی است،اظهار داشت: شهدا از ارزش های بزرگ انقلاب اسلامی هستند،و باید از خانواده های معزز و معظم شهدا به جهت فقدان از  دست دادن جوان تجلیل و تکریم و دلتسلایی شود.

وی در ادامه از حضور سبز خود در مجامع عمومی و کارگروهی از دوران نوجوانی گفت:کار تشکیلاتی یک کار تصاعدی نیست بلکه یک کارهندسی است  و تنها یک کار جمعی و گروهی ظاهر ی نیست،بایدتعداد افراد حاضر در تشکلها و احزاب به تبع باید ضرب در تعداد شوند  .

 نماینده مردم تهران از ناامنی های اخیر کشور گفت:در حزب مردم سالاری کلیه نکات و خطوط قرمز رعایت شده است،و این ناامنی ها توسط  دشمنی بسیاری از کشورها و با برنامه ریزی صورت گرفته است ، از طرفی نیز مطالبه گری به حق مردمی است که رای خود را در طبق اخلاص گذاشته اند،و جادارد که مسیولین در این امر تلاش بیشتری داشته باشند.

کواکبیان اعتقاد دارد :قدرت یک وسیله مهم برای خدمت رسانی به مردم است،و افراد حزبی نباید به دنبال قدرت طلبی باشند،بلکه باید تشنه قدرت در راستای اهداف خدمت به ملت باشند.

رییس حزب مردم سالاری در ادامه افزود: هدف اصلی این حزب جذب حداکثری افراد است و نه دافعه ایجاد کردن در حزب و باید مدیریت حزب به گونه ای باشد که افراد مهم و برجسته استان و شهرستان به این جذب شود .


برچسب ها