مهمترین خبرها
کارگاه ساخت کانکس توسط موسسه خیریه مهرآفرین در سرپل ذهاب+ فیلم
15 بهمن 1396 10:08
کارگاه ساخت کانکس توسط موسسه خیریه مهرآفرین در سرپل ذهاب+ فیلم

در سرما؛گرما بخش زندگی زلزله زدگانی باشیم که سرپناهشان چادر است ۶۰۰ کانکس تحویل داده شد،بیائید برای ساخت ۳۰۰کانکس دیگر #مهرآفرین_باشیم.

  در سرما؛گرما بخش زندگی زلزله زدگانی باشیم که سرپناهشان چادر است ۶۰۰ کانکس تحویل داده شد،بیائید برای ساخت ۳۰۰کانکس دیگر #مهرآفرین_باشیم.


  فاطمه دانشور مدیر عامل موسسه خیریه مهرآفرین  میباشد .

  EG0Y5NL81517725256.jpg


  روزانه در محل پایگاه مهرآفرین در شهر سرپل ذهاب مراجعین زیادی داریم که عمدتأ درخواست کانکس دارند . این درخواست توسط تیم مددکاری باید بررسی شود . گاهی میزان این درخواست‌ها بقدری زیاد است که تیم مددکاری ما با کمبود زمان مواجه می شوند و بسیاری درخواست کنندگان مدتها در انتظار بررسی می مانند . بطور میانگین روزانه حداقل پنجاه الی هفتاد نفر مراجعه کننده داریم . آنچه مسلم است نمی توانیم نا امیدشان کنیم آنها بنوعی به حضور ما در آنجا امیدوار هستند . ما هم همه تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم درخواست‌های موجه را پاسخ گوییم . با توجه به مشاهدات و اینکه حاشیه های شهر وضعیت خوبی ندارند بیشتر تمرکزمان همچنان بر تامین اسکان موقت است . کم کم بعد از بهبود نسبی شرایط وارد برنامه های بلند مدت تر خواهیم شد . در مورد راه اندازی پایگاه خدمات اجتماعی ، موافقت های اصولی از فرمانداری و شورای شهر و شهرداری سرپل ذهاب گرفته شده و منتظر موافقت و تایید استانداری هستیم . همچنان مشغول رایزنی با دوستان بزرگی هستم که حتما مشارکتشان بسیار به ما کمک خواهد کرد . اخبار خیلی خوبی راجع به همراهی و مشارکت کارآفرینان بزرگ کشور در برنامه اسکان دائم افرادکمتر برخوردار و آسیب دیده دارم که به وقتش خواهم گفت . خبر خوب اینکه جلسه خیلی خوبی با مجموعه معظم و خوشنام “ گلرنگ” داشتم که قرار است کارهای متنوع ، موثر و پایداری با مشارکت ما برای هموطنان خوب کرمانشاه و کوهبنان انجام دهند که خواهم گفت . هر روز تماس های خوبی از سمت شما مردم نازنین دارم که مایه دلگرمی و امیدواری است . فردا عازم کوهبنان کرمان هستم . سفر گذشته من بدلیل بارش برف و تعطیلی پروازها کنسل شد و به فردا موکول شد . بنمایندگی از سوی همه شما خوبان امید را به مردم تنها مانده کوهبنان هدیه خواهم داد و می گویم که تنها نیستند .

  فاطمه دانشور 

  ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

  منبع: موسسه خیریه مهرآفرین

  پایان مطلب

   


  برچسب ها